COOP TIP je maloobchodní řetězec prodejen s výměrou od 300 do 900 m2. V současné době v řetězci působí 74 obchodních jednotek z celkem 16 českých i moravských spotřebních družstev.

COOP TIP je supermarket

Obchodní jednotky řetězce odpovídají provoznímu formátu „supermarket“ a nacházejí se především v sídlištní městské zástavbě nebo v menších městských aglomeracích. Vyznačují se širokou nabídkou potravinářského i nepotravinářského zboží každodenní potřeby s důrazem na širokou nabídku čerstvého zboží.

Připravujeme pro Vás akce a ochutnávky

Správa řetězce pravidelně vyhlašuje prodejní akce, ke kterým také zabezpečuje informační letáky. Pro zákazníky řetězce jsou pořádány ochutnávky zejména nově zaváděných druhů zboží a další obchodní aktivity, jako jsou zákaznické soutěže a pod.

Staráme se o Váš pohodlný nákup

Samozřejmostí je samoobslužná forma prodeje s obslužnými úseky čerstvého zboží a dispoziční řešení, které umožňuje zákazníkům pohodlný nákup, dobrou orientaci v prodejně a rychlé odbavení.

COOP TIP patří do rodiny marketů COOP, které se od sebe liší prodejní plochou, nabízeným sortimentem a umístěním v rámci měst a obcí.